Наталія Хольченкова: невгамовний характер, небайдуже серце та сповнена любові душа

2020-09-15 11:49

ДОСЬЄ: успішна ділова жінка, секретар Чернігівської міської ради, депутат, освіта вища педагогічна, викладач та аспірант Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка.

Засновник та керівник школи сучасного танцю та зразкового колективу «Альянс», має почесне звання «Жінка року-2018», нагороджена грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» та почесною грамотою «Берегиня України». 

Харизматична, комунікабельна, цілеспрямована, вміє порозумітися з різними людьми, відповідальна. Захоплюється танцями, літературою, любить мандрувати. Заміжня, має сина.

Цю тендітну, але серйозну жінку можна побачити всюди. У залі міської ради та в студентській аудиторії, на стадіоні та на танцювальному майданчику. Наталія Хольченкова дуже активна та позитивна і поєднує у собі лідерські якості з чарівністю та жіночністю. Вона сучасна жінка, і її життя нагадує улюблені танці: драйвові, запальні, енергійні. Її день розписаний по хвилинах, всюди потрібно встигнути. Та це її не бентежить, вона все зробить і всюди встигне, бо вона сильна, наполеглива й відповідальна. Допомагає внутрішня самодисципліна. Тому встигає бути ще й державною людиною, депутатом, успішним керівником, талановитим вихователем та педагогом. Майже рік тому вона стала секретарем Чернігівської міської ради, а це друга людина після мера. Посада відповідальна, вимагає багато знань, концентрації, бо необхідно тримати під контролем усі питання життєдіяльності міста. 

Її успішний шлях почався двадцять років тому, коли вона заснувала школу сучасного танцю «Альянс», яка виховала вже не одне покоління шанувальників танцю. 

«Альянс» – об’єднання талановитої молоді нашого міста

Зараз тут навчається понад 500 учнів віком від 4 до 20 років. У школі вони вчаться не лише сучасним танцям. Вони стають сформованими особистостями – сильнішими фізично та морально, долають труднощі та прагнуть до перемоги. 

«Альянс», каже Наталія,  – це енергія молодості, шалені емоції від виступів, дружні стосунки, це – радість та натхнення. «Альянс» – це велика дружня родина, яка об’єднує талановитих хлопців та дівчат, часточка їхнього життя. І життя Наталії Хольченкової, до речі, теж, бо це її друга, вже доросла «дитина», якій вона віддавала своє серце. Вона переживала за кожний виступ своїх вихованців, раділа їхнім перемогам, переживала за кожного. І вони віддячували їй повагою до неї та любов’ю до танців, які вона обожнює. До речі, педагогом Наталія стала невипадково. Це сімейне, і вона продовжує традиції родини. За освітою вчитель історії та англійської мови. Довгий час працювала вчителем англійської мови у школі №2, яку дуже любить, вільно спілкується та читає в оригіналі твори англійських авторів. Освітній центр, де готують дітей до школи та навчають англійської, – це теж її ініціатива.

Рух – це розвиток 

Наталія постійно самовдосконалюється, шукає для себе нові сфери діяльності. Тому готова до будь-яких експериментів і змін, із задоволенням бере участь у різноманітних благодійних проєктах та ініціює їх сама. Чернігівцям добре запам’ятався проєкт «Танці за мир» з воїнами АТО, організатором якого була Наталія. 

Вона радіє тому, що наше місто стає молодіжним, спортивним, цікавим. Із задоволенням підтримує всі ініціативи міської ради і всім серцем підтримує зміни, які відбуваються в Чернігові. Наполегливо радить своїм друзям з інших міст відвідати «Золотий берег», де є все для відпочинку, або послухати джазову музику просто неба на «Зеленій сцені», прогулятися квітковими алеями або отримати порцію адреналіну в новому скейт-парку. 

Депутатство – це відповідальність

Наталія стала депутатом невипадково. Вона небайдужа людина й готова захищати інтереси чернігівців на будь-якому рівні. Увага до людей – це головне в її депутатській діяльності. Її виборці це знають. Вона – свій депутат, її округ там, де вона живе. Це район Красного мосту. Саме тут минуло її дитинство. Вона тут живе і зараз зі своєю родиною, ходить у ті самі магазини, знає тут кожний камінчик, кожне дерево. Їй знайомі всі проблеми мешканців, і вона допомагає їх вирішувати. Тут живуть її друзі, сусіди, і вона не може їх підвести. Саме за її сприяння зроблено ремонт у багатьох під’їздах, встановлено паркани та дитячі майданчики, відремонтовано дороги і тротуари. 

Наталія – частий гість у школі № 2 та дитячому садку № 76. Для дитсадка вона допомогла придбати ноутбуки та принтери, сприяла ремонту приміщень у садку. А школа завдяки турботами Наталії торік отримала сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. 

Вона активно підтримувала мешканців району, які були проти будівництва багатоповерхівки на Савчука, 5 А. І питання було знято з розгляду. Утім, Наталія бачить, скільки треба ще зробити для людей, і готова працювати. Багато зроблено, але ще треба багато зробити. І вона це розуміє. 

Головна мета – розвиток міста

Для Наталії Хольченкової це не просто слова. Вона всім серцем уболіває за свій рідний Чернігів. Бачить, як він почав розквітати за останні п’ять років. Міський голова Владислав Атрошенко поступово, дуже наполегливо перетворює Чернігів на сучасне європейське місто. Він своїм ентузіазмом, енергією, вірою заряджає всіх, хто поруч. Чернігівці упевнилися, що побудувати гарні дороги та дитячі садки, відродити занедбані парки та сквери, створити місця для відпочинку як для молоді, так і для людей старшого покоління, наповнити дитячим голосами дитячі майданчики – можливо. Це не пусті обіцянки, а реальні справи відповідальної людини. 

Місто має великий потенціал, вважає Наталія, і завдання всіх – прискорити цей розвиток, зробити Чернігів містом щасливих людей.

Чернігів – це наш рідний дім, і потрібно, щоб кожному в ньому було затишно. Наталія тут виросла, ходила до школи, навчалася в інституті. Тут живе її родина, коханий чоловік та син. Вона щаслива жінка і мріє, щоб кожен мешканець міста мав усе для ліпшого життя.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42