Юлія Дарницька та її успішна історія

2020-09-15 08:10

ДОСЬЄ: 29 років, молодіжний лідер, засновниця бренду «YO SWEETS» — корисних солодощів без цукру, співвласниця першої в місті чайхани «Коver», переможниця щорічного конкурсу «Підприємець року-2018». Освіта вища, закінчила Чернігівський державний технологічний університет, за фахом фінансист. Випромінює енергію, генерує ідеї, наполеглива, активна, ініціативна, цілеспрямована, пропагує здоровий спосіб життя, займається спортом, постійно самовдосконалюється і намагається рухатися вперед. Навчається сама й навчає інших. Ініціаторка та учасниця багатьох гарних справ. Заміжня.

Успішний старт

Юлія Дарницька народилася у звичайній родині (мама вчителька, а батько військовий), навчалася та закінчила Чернігівську школу № 22, отримала вищу освіту. Майже як у всіх. Та не все. 

Ще у школі Юлія була дуже ініціативною та вирізнялася небайдужістю, завжди була лідером серед однолітків, які поважали її за твердий характер та власну незалежну думку. Однією з перших в інституті започаткувала невеличкий бізнес, відкрила інтернет-магазин. Але скоро зрозуміла, що в межах інтернету її бізнесу вже тісно.

Оскільки Юлія захоплювалася спортом, завжди приділяла увагу здоровому харчуванню. А це передбачало відмову від багатьох смачних, але не дуже корисних продуктів. Наприклад, цукру. Як і майже всі жінки, дівчина любить солодке. На жаль, ринок досі пропонує не дуже багато смаколиків без вмісту цукру. Але ж хочеться…

Як кажуть, все геніальне просте. Вона вирішила їх виготовляти сама. Експеримент виявився вдалим і через деякий час батончики з сухофруктами, горіхами та медом стали мати величезний попит. Сьогодні їх можна знайти у великих та маленьких магазинах, у спортивних клубах та кав’ярнях. Вони корисні, смачні, недорогі та швидко втамовують голод. Їх можна взяти в дорогу, на пікнік, на спортивні змагання. Як кажуть, варто спробувати.

Мрії здійснюються 

Юлія давно захоплюється східною культурою, полюбляє подорожувати східними країнами —  їй подобається азійський колорит. Мабуть, тому мріяла відкрити в Чернігові атмосферний куточок, де б відчувалася східна атмосфера. 

Минулого року дівчина разом із чоловіком вирішила зробити подарунок улюбленому Чернігову та його мешканцям — напередодні Дня міста було відкрито першу в місті чайхану, де все витримано у східному стилі. Вона стала улюбленим місцем для багатьох. Тут можна скуштувати справжню пахлаву, випити каву по-східному та отримати задоволення від приємної атмосфери.

Громадська робота —  частина її життя

Юлія за своїм характером весь час повинна відчувати пульс життя, бути необхідною суспільству. Вона впевнена, що її досвід створення бізнесу допоможе багатьом молодим людям знайти себе в цьому житті. Тому щиро ділиться знаннями, бере участь у конференціях, форумах, засіданнях Ліги ділових та професійних жінок. Розповідає, як розпочати свій бізнес, навіть якщо в тебе є дуже небагато грошей. Юлія закохана в Чернігів і робить усе від неї залежне, щоб він став ще більш сучасним.

Буваючи в інших містах, зокрема й за кордоном, порівнювала місцеву інфраструктуру з чернігівською. Каже, раніше було дуже прикро, що місто, маючи такий потенціал, гарне розташування поблизу столиці, ним не користується. І як раділа, коли нарешті почалися зміни — приємно запрошувати друзів і чути їхні захоплені враження про місто. Ось і днями в Чернігів приїжджали її київські знайомі, які залишилися під глибоким враженням від нового скейт-парку.

Купуй чернігівське, підтримай місцевого виробника!

Оскільки Юля вже й сама стала підприємцем, дуже вболіває за чернігівських виробників. Каже, раніше навіть не замислювалася про те, як вони працюють, скільки людей працевлаштовують,  куди платять податки, де реалізовується їхня продукція. 

Виявилося, що багато чернігівців навіть не знайомі з місцевою продукцією. Ну хіба що з тією, котра давно на ринку. Але ж за останній час з’явилося багато нових пропозицій. У Чернігові є висококласні виробники одягу і взуття, меблів, продуктів. 

Тому Юля активно пропагує чернігівське і зробила навіть рубрику дописів на своїй сторінці у фейсбуці — «Зроблено в Чернігові». Впевнена, що наша продукція не тільки може, а вже є конкурентоспроможною на ринку, необхідно лише більше її рекламувати, щоб про неї дізналося більше людей. Вона вдячна меру міста Владиславу Атрошенку за те, що він не залишає без уваги розвиток підприємництва, підтримує молодих людей у бажанні відкрити власну справу, цікавиться їхніми проблемами та радіє успіхам. 

— Я знайома з багатьма підприємцями нашого міста й можу сказати, що це неймовірні люди. Активні, цілеспрямовані, сильні, енергійні. Вони рухають уперед і розвивають наше місто. Я серед тих, хто отримав відзнаку з рук міського голови за особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності, — пишається Юлія. 

А нещодавно вона презентувала свій проєкт «Освітній курс для дорослих і сучасні професії Чернігова» на бюджет участі. Вона вважає, що це питання дуже актуальне сьогодні. Під час нещодавньої  зустрічі з міським головою, котра проходила в межах діалогу «Влада і бізнес», вона вкотре переконалася у важливості йти вперед, хоч невеличкими кроками, але до нових досягнень. 

Чернігів — місто здорових людей

Юлія — прихильниця здорового способу життя. Розповідає, що з цікавістю стежила за інформацією щодо будівництва в Чернігові Палацу спорту. І як зраділа, коли вибрали місце для його розташування. Значить, скоро в Чернігові з’явиться новий інфраструктурний об’єкт, який допоможе залучили більше інвестицій і зробить місто більш привабливим для туристів. А де туристи, там і користь для міста, і прибуток для підприємців — а вони сумлінні платники податків, які йдуть на розвиток Чернігова. 

А поки Юля підтримує спортивну форму разом зі своїми однодумцями та друзями з «РІДНОГО ДОМУ» в гарній молодіжній команді. Пробіжки та тренування на «Золотому пляжі», де створено всі умови для занять спортом на свіжому повітрі — є волейбольні та баскетбольні майданчики, тенісні столи, тренажери для силових вправ. Заряд бадьорості отримуєш на весь день! 

Майже щовихідних Юлія бере участь в екологічній екоакції. Разом із друзями з молодіжного крила партії «РІДНИЙ ДІМ» збирає та передає на перероблення сміття до сортувальної станції «Еко-місто». Це їхній внесок у чистоту та благоустрій рідного Чернігова.

Планів багато, і всі стосуються розвитку міста

Юлія переконана, що разом із партією «РІДНИЙ ДІМ», його молодіжним крилом, яке вона очолює, вони зможуть багато зробити для міста. Вона вирішила опікуватися розвитком району, який їй добре знайомий — біля колишнього льотного училища. Її чоловік Олександр виріс у цьому районі, вчився в 11-му колегіумі, закінчив Чернігівський ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою. Батьків Олександра добре знають біля «Льотки», вся родина завжди брала активну участь у житті мікрорайону. Тож Юля не з чуток знає про проблеми мешканців мікрорайону.

Міська влада вже розпочала ремонт дороги біля пам’ятника з літаком, на черзі — вуличне освітлення, благоустрій. Але роботи попереду ще багато, і Юлія хоче бути корисною. Вона готова докласти всіх зусиль, щоб Чернігів став ще кращим. Вона впевнена, що завдяки правильній стратегії партії «РІДНИЙ ДІМ» та злагодженій роботі її команди зміни, що вже відбулися в місті, триватимуть і надалі, і мешканці кожного мікрорайону матимуть гарні дороги і тротуари, впорядковані двори й облаштовані дитячі майданчики.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42