Новий дитсадок на Масанах

2019-07-18 12:54

Уперше за останні 20 років у Чернігові будується новий дитячий садочок-ясла. Він розташований у мікрорайоні Масани й розрахований на 280 місць. Замовник – управління капітального будівництва Чернігівської міської ради.

Відкриття такого довгоочікуваного навчально-виховного закладу заплановане на 1 вересня, але одним із перших його вже відвідав та ознайомився з ходом робіт кандидат у народні депутати по 205-му виборчому округу Валерій Куліч. Кандидат-самовисуванець поспілкувався з колективом підприємства, що веде будівництво, – UTB, й подякував за відповідальне ставлення до роботи. 

– Новий дитсадок виглядає дуже привабливим і сучасним, але головне, що він будується із застосуванням енергоощадних технологій, – відзначив після зустрічі Валерій Куліч. – Серед інновацій, які тут застосовуються, – тепловий насос, що у бюджетних закладах Чернігова використовується вперше. Він має забезпечити автономність теплопостачання. Радіатори в усіх приміщеннях – з регулюванням теплового режиму. В усіх ігрових кімнатах першого поверху – підлоги з підігрівом. Окрім того – склопакети на вікнах мають найбільший коефіцієнт енергоефективності. Сподіваюся, малечі буде тут комфортно й цікаво. 
На початку нового навчального року в дитсадку мають запрацювати 14 груп. Можливо, за запитом батьків серед них будуть і інклюзивні, і спеціальні групи. Спілкуючись із будівельниками, Валерій Куліч відзначив, що за останні три роки Чернігів кардинально змінився на краще. І, напевно, будівельники можуть оцінити масштаб цих змін як ніхто інший. Ремонтуються дороги, замінюються різноманітні мережі (тепло- та водопостачання, каналізація), зводяться об’єкти – як-от цей дитячий садок на Масанах.

Кандидат закликав працівників будівельної компанії підтримати його кандидатуру на виборах 21 липня, аби зберегти цей темп позитивних змін. «Усе залежить від фінансування й лобіювання інтересів Чернігова, – підкреслив Валерій Куліч. – Я вважаю, що досвід, який я вже маю за плечима, допоможе мені ефективно відстоювати інтереси міста і в Кабінеті Міністрів, і в Адміністрації Президента. Ще одна моя величезна перевага в тому, що ми працюємо в одній зв’язці з Владиславом Атрошенком. Якщо є команда в компанії UTB – є результати й реальні реалізовані об’єкти».

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21