Вікторія Лазаренко: Приймає рішення, несе відповідальність, не боїться ризикувати

2020-09-14 12:15

ДОСЬЄ: директор одного з найбільших чернігівських підприємств ТОВ «Сівертекс», освіта вища, за гороскопом Риба, заміжня, любить книги, спорт і домашніх тварин. 

Вона дивує своїх підлеглих, колег і партнерів наполегливістю, цілеспрямованістю й рішучістю. Приймає рішення, несе відповідальність, не боїться ризикувати.

Вікторія в постійному процесі самовдосконалення, навчання й набуття досвіду. Багато подорожує, знаходить час для інтелектуального розвитку та спорту.

Сьогодні Вікторія — справжня ділова businesswoman, досвідчений фахівець і впевнений у власних силах керівник. Але їй цього мало. Вона хоче спробувати себе в іншому напрямі. На її думку, в нашій політиці не вистачає жінок. Саме представниці слабкої половини людства, вважає вона, повинні стати рушійною силою для розвитку економіки і промисловості. Своїм прикладом вона довела, що це можливо.

Під її керівництвом підприємство успішно працює і втілює в життя новітні технології. Молоді люди за дуальною системою навчання опановують робітничі професії і з задоволенням залишаються працювати в колективі. Вона розуміє, як потрібно налагодити виробничий процес, як знаходити ринки збуту, як досягти успіху. Переконана, що її досвід буде корисний не тільки для міста, а й для держави. Цікаво, що Вікторія ніколи не думала, що стане businesswoman. Але доля іноді дарує нам шанс, і треба вміти ним скористатися. Саме так сталося в житті Вікторії Лазаренко.

У потрібному місці і в потрібний час

Після закінчення факультету іноземних мов Ніжинського педагогічного університету Вікторія поїхала до Німеччини, де працювала на підприємстві. Її все дивувало й захоплювало. Сучасні технології, висока продуктивність праці, чітка організація виробництва. Вона розуміла, як це можна реалізувати в Україні, у неї було сучасне бачення організації виробництва, і саме це вплинуло на подальший розвиток подій.

Пропрацювавши рік у Німеччині, вирішила повернутися додому зі своїми ідеями, які зуміли розгледіти й оцінити на «Сівертекс». Не побоявшись усіх ризиків, Вікторію в такому молодому віці призначають на посаду директора.

Спочатку, ділиться спогадами Вікторія, було страшно: не впорається, не сприйматиме колектив, наробить помилок. Але за допомогою сім’ї, підтримки колег усе витримала. Допомогло й те, що в той час вона вже закінчила школу бізнесу й непогано розбиралася в економіці. З усмішкою згадує, як малювала у своїй уяві дрес-код директора: класична сукня й високі підбори. Сьогодні вона нічим не вирізняється серед своїх підлеглих, створила молоду енергійну команду, яка раз на місяць змагається в «мозкобійні» й бере участь у різних квестах.

Характер загартовувався на виробництві

Не все було просто в перші роки керівництва. Були і сльози, і відчай. Було складно. Не спала ночами, переживала за кожен свій крок. Необхідно було створити команду однодумців, у яких вона була б впевнена, як у собі. Поступово це вдалося, і сьогодні вона у своїх колегах цінує такі якості, як професіоналізм, надійність і чесність.

ТОВ «Сівертекс» — соціально орієнтоване підприємство, тут людей бережуть і цінують. Тому і колектив міцний і майже незмінний.

Вікторія така ж, як і всі, не шукає собі ніяких преференцій, працює на благо свого підприємства, створює нові робочі місця, радіє успіхам і переживає невдачі.

Щоб підзарядитися енергією, вона постійно займається спортом, тим більше що зараз є чудова можливість це зробити з молодіжним крилом «РІДНОГО ДОМУ», який, підтримуючи здоровий спосіб життя, щосуботи проводить відмінні тренування разом із відомими спортсменами. Є з кого брати приклад.

Сильна дівчина з тендітною душею

Вікторія має сильний характер і завжди досягає поставленої мети. Вона лідер і може запалити вогник у душах людей. Нові ідеї, нові перспективи та ініціативи — вона генерує їх постійно. Часто буваючи в закордонних відрядженнях, вона вбирає все нове й сучасне. Буває на виставках, на підприємствах партнерів, вивчає нові технології, сучасне обладнання, щоб потім застосувати все це в себе на виробництві. Підприємство розвиває два напрями діяльності — виготовлення військового спорядження й модного жіночого одягу. До того ж застосовуються найсучасніші технології, що дозволяє випускати якісну продукцію, яка має попит.

Сьогодні Вікторія втілює в життя нову свою бізнес-ідею — створення гальмівного парашута для літаків. Це амбітний проєкт, який вона обов’язково виконає на оцінку «відмінно».

Втім, як будь-яка жінка, Вікторія має дуже чутливу душу. Вона за все переживає, всім переймається, допомагає тим, кому сьогодні непросто жити, займається долею бездомних тварин.

Турбота про майбутнє покоління

Вікторія сьогодні піклується про підростаюче покоління, вона вважає, що в дітей має бути не тільки найнеобхідніше, але й найкраще. Їй цікаво спілкуватися з маленькими мешканцями нашого міста і їхніми батьками. Наприклад, нещодавно вона привітала з Днем знань учнів другого класу 15 ліцею. З огляду на епідеміологічну ситуацію, вона забезпечила дітей антисептиками й масками. З радістю зустрічали симпатичну гостю і в дошкільному навчальному закладі №68. У цьому дошкільному закладі є інклюзивна група, яка дуже потребує оновлення меблів, має й інші проблеми. 

А Вікторія вирішила: шляхи їхнього вирішення обов'язково знайде.

Щасливе місто щасливих людей

Майже все, що має у своєму житті, Вікторія досягла власними зусиллями. Не дивно, що вона вважає себе щасливою людиною.

Вікторія нікому не заздрить, а тільки захоплюється здібностями й талантами інших, насолоджується красою, що нас оточує, постійно вчиться. Поруч із нею кохана людина, яка її всіляко підтримує, рідні люди, улюблений кіт, якого вона обожнює.

Вікторія любить подорожувати, відвідала багато країн, бачила красу багатьох столиць світу, насолоджувалася видами Європи і Азії, але завжди з радістю повертається до Чернігова. Її радує краса улюбленого міста, вона пишається його визначними пам’ятками й відзначає, як за останні кілька років місто змінилося. Їй є з чим порівняти, і вона мріє внести свій вклад у його розвиток, бути причетною до перетворення Чернігова на культурну, туристичну, економічну перлину України.

Для цього в неї є знання й досвід. А все, за що Вікторія береться, вона доводить до кінця.

Інші новини:


Щаслива старість…

Погодьтеся зі мною, що підтримання чистоти є важливою частиною життя. Звісно, потреби тварин в гігієні відрізняються від потреб людини. Це, насамперед, підтримання чистоти вольєрів, мисок та усього житлового середовища.

2021-06-09 12:00