Дорогу на Шерстянку готують до відкриття

2020-09-15 06:00

На черзі — вулиця Київська

На перехресті дороги з вулицею Івана Мазепи облаштували і випробували рух по новому колу. 

Зараз вже дорога на Шерстянку —  з асфальтом (правда, поки нижнім шаром) і бортовим каменем, нанесено дорожню розмітку.

Незабаром по дорозі запустять громадський транспорт.

Цього року по ліву сторону нової дороги планують ще доробити тротуар із велодоріжкою. Знайшлося навіть місце для газону, на якому висадять дерева. 

Наступного року на дорозі покладуть вже верхній шар асфальту, а також за наявності коштів будуть наводити лад у місцевому сквері «Казка» та планують здійснити кап­ремонт будинку культури, до того ж не тільки зовні.

Нагадаємо, будівництво дороги стартувало на початку червня. Першу ділянку, уздовж скверу, будівельники завершили 3 серпня. Відповідно до проєктної документації, роботи розраховані на 2 роки.

У 2021 році тут облаштовуватимуть тротуари, зупинки громадського транспорту, проводитимуть подальші роботи з озеленення та благоустрою.

Дорога на Шерстянку – багаторічна мрія мешканців цього мікрорайону. Зробити її обіцяли багато поколінь чиновників, а виконав обіцянку лише Владислав Атрошенко.

Це важливий інфраструктурний об’єкт, який покращує логістику, транспортне сполучення, зокрема й для для всіх служб швидкого реагування, і сприятиме розвитку мікрорайону. Саме таке завдання на початку будівництва ставив міський голова Владислав Атрошенко.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42