Дорогу на Шерстянку готують до відкриття

2020-09-15 06:00

На черзі — вулиця Київська

На перехресті дороги з вулицею Івана Мазепи облаштували і випробували рух по новому колу. 

Зараз вже дорога на Шерстянку —  з асфальтом (правда, поки нижнім шаром) і бортовим каменем, нанесено дорожню розмітку.

Незабаром по дорозі запустять громадський транспорт.

Цього року по ліву сторону нової дороги планують ще доробити тротуар із велодоріжкою. Знайшлося навіть місце для газону, на якому висадять дерева. 

Наступного року на дорозі покладуть вже верхній шар асфальту, а також за наявності коштів будуть наводити лад у місцевому сквері «Казка» та планують здійснити кап­ремонт будинку культури, до того ж не тільки зовні.

Нагадаємо, будівництво дороги стартувало на початку червня. Першу ділянку, уздовж скверу, будівельники завершили 3 серпня. Відповідно до проєктної документації, роботи розраховані на 2 роки.

У 2021 році тут облаштовуватимуть тротуари, зупинки громадського транспорту, проводитимуть подальші роботи з озеленення та благоустрою.

Дорога на Шерстянку – багаторічна мрія мешканців цього мікрорайону. Зробити її обіцяли багато поколінь чиновників, а виконав обіцянку лише Владислав Атрошенко.

Це важливий інфраструктурний об’єкт, який покращує логістику, транспортне сполучення, зокрема й для для всіх служб швидкого реагування, і сприятиме розвитку мікрорайону. Саме таке завдання на початку будівництва ставив міський голова Владислав Атрошенко.

Інші новини:


Щаслива старість…

Погодьтеся зі мною, що підтримання чистоти є важливою частиною життя. Звісно, потреби тварин в гігієні відрізняються від потреб людини. Це, насамперед, підтримання чистоти вольєрів, мисок та усього житлового середовища.

2021-06-09 12:00