Сашко Ляпота рекомендує: Чернігів тепер у топі улюблених міст

2020-09-14 09:10

Динаміка розвитку міста – найкраща серед обласних центрів

Зміни, які відбулися в Чернігові за останні час не залишаються не поміченими. Їх відзначають чернігівці, на них дивуються і ними захоплюються гості. 

Ось і нещодавно до Чернігова зі своєю сім’єю завітав мандрівник і журналіст (тревел-блогер) Сашко Ляпота. На своєму Ютуб-каналі в інтернеті він розповідає про свої подорожі та ділиться враженнями. Це місто, куди обов’язково потрібно приїхати, говорить він, побувавши в Чернігові.

Приїхав на запрошення своїх шанувальників, які дуже рекомендували побувати в Чернігові. «Місто настільки змінилося, що ці зміни просто необхідно побачити», — написали блогеру його підписники. 

Звичайно, Сашко не міг проігнорувати таке запрошення, і в п’ятницю приїхав до Чернігова. Враження про місто він виклав на своєму ютуб-каналі «It’s a Good Trip — Пригоди та їжа».

Разом із дружиною та двома дітьми прогулявся чернігівськими вуличками, скверами, парками, побував на пляжі. І, звичайно, відвідав численні чернігівські кафе та ресторани. 

«Я думав, що Чернігів мене нічим не зможе здивувати. Але центр міста мене просто вразив — настільки все тут по-європейськи. Все дуже якісно зроблено. Багато кафе, ресторанів поблизу, фонтани, є навіть світло-музичний із класичною музикою. Що мене захоплює, так це відчуття, що тут є куди піти: церква, парк, історична будівля. Все дуже доглянуте. Такі штуки закохують у себе!» — каже блогер. 

Дуже поталанило тим містам, де все приводиться до ладу. А особливо, коли ця впорядкованість приводить до церков і храмів, відзначає Сашко. У Чернігові все саме так і є. 

Відзначив блогер і наявність велодоріжок, якими можуть похвалитися далеко не всі українські міста. Особливо те, що велодоріжки одразу виділені кольоровою плиткою. Каже, що це дуже круто. 

«Так має бути всюди! — говорить Сашко, показуючи у своєму відео платіжний термінал на паркувальному майданчику біля пляжу «Золотий берег». – Платиш за допомогою PayPass, все як у євро-пейських країнах». До речі, розплатитися через PayPass можна на «Золотому березі» всюди, навіть у пляжному туалеті.

Пляж йому сподобався: чисто, доглянуто, є переодягальні, парасольки, шезлонги, пляжне кафе, дитячі майданчики. Особливо гарна спортивна зона: баскетбольні та волейбольні майданчики, поле для пляжного футболу. Все дуже цивілізовано. Це розкішне місце, де хочеться відпочивати, робить висновок тревел-блогер.

Скейт-парк — це те, чим не може похвалитися більшість українських міст. «Класно, що в самому центрі є місце, де молодь може тренуватися. Тепер усі ці самокатери та скейтери не оббивають пам’ятники і парки, як це відбувається в інших містах. Люди питають, чого вони так роблять. А тому що для них нічого не збудовано. А ось у Чернігові збудовано», — каже Сашко.

Місто вражає парками із дуже доглянутими газонами, квітами, ялинками  і, що важливо, без ніякої реклами, кіосків, наметів.

Утім, Сашко Ляпота знайшов локації, над якими ще потрібно попрацювати: це Привокзальна площа, а також набережні Десни біля річкового порту і Стрижня біля військового шпиталю. «Зробіть, дуже вас прошу! У вас дуже шикарне місто, яке мене просто вразило. Все, про що писали мої глядачі, правда. Сюди варто з’їздити. Чернігів тепер у топі улюблених міст!» — рекомендує Сашко Ляпота. 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42