Вивіски та фасади приведуть до ладу

2020-09-14 08:54

Із фасадів будинків зникнуть рекламні вивіски, що не відповідають вимогам розробленої і вже ухваленої виконкомом міської ради Концепції. 

Відтепер усі види вивісок, табличок і рекламних конструкцій на фасадах будинків мають бути уніфіковані й не псувати історичний вигляд міста.

Над розробленням програми працювали за дорученням Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Заступник міського голови Олександр Ломако зауважив, що рішення стосується не тільки перших поверхів, а й фасадів житлових будинків. Місто поділене на відповідні зони. На його думку, якщо представники бізнесу швидко ознайомляться з цією Концепцією і реалізують її, то вже у найближчий термін щонайменше центральна частина міста матиме більш привабливий зовнішній вигляд.

Концепція визначає, які саме мають бути вивіски на фасадах будинків: шрифт, розмір, місце розміщення, можливість підсвічування.

Тим закладам, які, наприклад, вже довго працюють і не збиралися найближчим часом оновлювати свої вивіски, буде запропоновано термін — один рік на приведення фасадів та вивісок у відповідність до цієї Концепції.

Владислав Атрошенко доручив протягом трьох місяців зробити письмовий аудит вивісок на центральних вулицях — проспектах Миру та Перемоги, Шевченка, Рокоссовського, Бойовій, Героїв Чорнобиля, Козацькій, Івана Мазепи, Київській, Ремісничій, П’ятницькій, Мстиславській та інших.

Усім представникам бізнесу надішлють листи з роз’ясненнями вимог Концепції. У разі не виконання представниками бізнесу нових вимог, будуть вживатися заходи примусового характеру.

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14