Замість смартфонів – скейти та самокати

2020-09-14 08:39

У чернігівських екстремалів з’явився свій майданчик для розваг, тренування навичок і змагань. Офіційне відкриття скейт-парку, що розмістився у сквері навпроти ЦУМу, відбулося 6 вересня, але вже за кілька днів до цього молодь із ентузіазмом «обкатувала» нові снаряди. 

На майданчику є зони як для досвідчених спортсменів, так і для початківців. Кататися можна на скейтбордах, самокатах, роликах і BMX-велосипедах.

У межах проєкту облаштували знаряддя для тренувань, роблять освітлення, встановлюють лавки та облаштовують навколишню територію. Спільнота чернігівських екстремалів брала активну участь у створенні скейт-парку – подавали проєкт на бюджет участі, допомагали порадами тощо. Надалі  вони також стежитимуть за порядком і чистотою.

Владислав Атрошенко, який брав участь у церемонії відкриття, пообіцяв ще кілька подібних локацій, адже екстремальні види спорту з кожним роком знаходять все більшу кількість прихильників серед дітей та молоді.

– Я думаю, що скейт-парк ми зробили непоганий, сподіваюсь, він вам подобається. У майбутньому ми зробимо ще кілька таких схожих локацій. Зараз для цього розглядаємо мікрорайон Масани, Березовий гай. Цей скейт-парк побудований за кошти платників податків – ваших батьків. Тож хочу попросити вас, щоб ви його берегли, каталися вже тільки тут і більше не пошкоджували міську інфраструктуру. Також хочу подякувати усім, хто в цьому брав участь: і підрядників, і проєктантів, – сказав міський голова.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31