На бюджет участі подали 81 проєкт

2020-09-14 08:33

Уже шостий рік у Чернігові реалізується програма бюджету участі. Ініціативні містяни претендують на втілення своїх проєктів у життя за рахунок міського кошторису. Цього року на них виділено 21 мільйон гривень. 15 відсотків від цієї суми припадають на малі проєкти, решта —  на великі.

За словами заступника Чернігівського міського голови Олександра Ломака, ці проєкти й були подані ініціативними групами і перевірені структурними підрозділами міської ради. Наступний етап —  це голосування за проєкти. Наразі спільно з робочою групою буде вирішуватися, які проєкти будуть допущені до голосування, а які – ні, — зазначив Олександр Ломако.

Цього року проєктів було подано 47 великих і 34 малих. Робоча група, яка їх розглядала, 15 повернула на доопрацювання, 7 відхилила через те, що їхня тематика не перебуває в підпорядкуванні міської ради, і не зробила жодних зауважень до 34 проєктів. Всього допущено 69 проєктів.

Один із них називається «Арт-територія» і передбачає створення на базі міського Палацу культури, у внутрішньому дворику, майданчика для проведення різноманітних заходів. Олена Іваненко, співавторка проєкту, зазначає, що облаштування такої арт-території буде гарною можливістю для початківців — музикантів, співаків, акторів, фотографів — продемонструвати свої творчі можливості.

Чимало ініціатив, які чернігівці хотіли б реалізувати за рахунок бюджету участі, стосуються спорту. Наприклад, боксерська спільнота нашого міста подала одразу два проєкти —  великий і малий.

Турнір з боксу «Король Рингу» — міжнародний проєкт, у якому беруть участь спортсмени з України та різних країн світу. «Ці змагання мають дуже високий рейтинг серед змагань у закритих приміщеннях за кількістю глядачів, — розповідає автор проєкту, директор клубу «Ринг» Валерій Бондаренко. — За 9 турнірів було понад 10 тисяч глядачів».

Проголосувати за погоджені проєкти бюджету можна буде від 20 вересня до 4 жовтня.

Інші новини:


Засідання сесії обласної ради перенесли на п’ятницю – відмовилася працювати техніка

Понад 100 питань порядку денного мали розглянути на 4 сесії Чернігівської обласної ради, що відбулася 20 квітня. Але через збій техніки засідання перенесли на п’ятницю, 23 квітня.

2021-04-21 09:53