Боротися з байдужістю – найтяжче

2019-07-18 12:51

На байдужість деяких чиновників, депутатів і суспільства загалом поскаржилися кандидату в народні депутати по 205-му виборчому округу Валерію Кулічу представники ветеранських організацій – ліквідатори аварії на ЧАЕС, колишні військові, воїни-афганці. За їхніми словами, на державному рівні роками не вирішуються питання про належну медичну допомогу ветеранам, забезпечення житлом, їхні звернення залишаються без відповіді. «Боротися з байдужістю в різних кабінетах – напевно, завжди найтяжче», – погодився Валерій Куліч. Але додав також, що особисто він ніколи не уникав зустрічей ні з ветеранами, ні з чорнобильцями, ні з родинами загиблих воїнів. І завжди намагався реагувати на їхні звернення та прохання. Тож не уникатиме такого спілкування й надалі, як і відповідальності за будь-які рішення. 

Під час зустрічі ветерани військової служби активно та прискіпливо «допитали» кандидата, як він ставиться до «земельного питання», тобто чи варто відкрити ринок землі в Україні? З якими політичними партіями планує співпрацювати в майбутньому парламенті, адже «один у полі не воїн»? Чи планує підтримувати закони, які би покращували життя чорнобильців і ветеранів? Як оцінює шанси інших кандидатів по 205-му виборчому округу? Які кроки вважає доцільними для досягнення миру в Україні? Вочевидь, відповіді Валерія Куліча задовольнили присутніх, адже за підсумками цієї зустрічі вони вирішили надати йому «мандат довіри» й підтримати як свого представника до Верховної Ради. 

Ми з вами стоїмо на розломі боротьби двох епох – старої та нової. Чи залишитися з вами в розбалансованій помираючій економіці, чи увійти до нових прогресивних процесів покращення соціальних гарантій і розбудови могутньої України, – відзначив у своєму виступі ветеран І загальновійськової армії, генерал-лейтенант у відставці Анатолій Іванович Собора. – Щоби вирішити ці питання у стислий термін, нам необхідно мати надійного, прагматичного фахового депутата, для якого інтереси жителів рідного міста, держави загалом будуть на першому плані. У нас з вами є така людина – Валерій Петрович Куліч – наш земляк, патріот, фахівець високого державного рангу. Це буде найкращий результат вибору жителів Чернігова!

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14