Подарунки для особливих дітей

2020-09-11 12:00

Громадська організація «GRP Help» зібрала навколо себе людей, яких об’єднує бажання робити добрі справи та розвивати нашу країну. Молода команда на чолі з головою організації Марією Денисовою та представником громадської організації в Чернігові Михайлом Брижком завжди приходять на допомогу тим, хто потребує підтримки. 

І цього разу молоді та активні хлопці й дівчата завітали з подарунками до особливих діток Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2. Вони передали центру кондиціонери, шкільну дошку для першокласників, вентилятор, телевізор, спортивний інвентар. Особливо діти зраділи повітряним кулькам та солодощам.  

Спрямованість благодійної діяльності ГО «GRP Help» багатогранна. Вона допомагає дітям, малозабезпеченим сім’ям, безхатькам, тваринам, хворим із важкими діагнозами, людям, які опинилися у скрутних життєвих умовах. Зокрема, неодноразово робили добрі справи в Чернігові.   

— Ми вже не вперше зустрічаємося з представниками громадської організації «GRP Help». Михайло Брижко разом із його командою у липні 2018 року  першими долучилися до надання допомоги потерпілим від злив на вулиці Декабристів. Цього року допомагали чернігівським пожежникам при ліквідації наслідків пожежі в лісах поблизу Чорнобиля. І список їхніх добрих справ можна продовжити. Я щаслива від того, що цих молодих людей об’єднує небайдужість та прагнення допомогти всім, хто цього потребує. Бажаємо їм натхнення на подальші добрі справи! — подякувала директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак.   

Загалом у різних регіонах України командою громадської організації «GRP Help» проведено понад 400 благодійних акцій. 

Валентина НАУМЕНКО
Фото надане Регіною Гусак

Інші новини:


Запобігти страшній недузі

У  Всесвітній день боротьби з раком молочної залози варто вкотре привернути увагу суспільства до проблеми цього захворювання. Адже цей вид раку посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. І в зоні ризику − кожна представниця прекрасної статі репродуктивного віку.

2021-10-25 11:53