У Чернігові планують перевести п’ятикласників на звичайну форму навчання

2020-09-10 13:47

З 7 вересня через коронавірус, карантин і жовту зону чернігівські школи, а саме: учні 5-11 класів перейшли на змішану форму навчання. Класи були поділені на дві групи: перша половина школярів відвідує заняття на одному тижні, інша – на наступному. 

Але вже 8 вересня Владислав Атрошенко на щотижневій нараді у міськраді запропонував розглянути питання про відміну змішаної форми навчання для 5-х класів.

За словами міського голови, дітям важко навчатися за таким графіком. Владислав Атрошенко разом із начальником управління освіти міськради Василем Білогурою планують прийняти рішення про переведення чернігівських п’ятикласників на стандартну форму навчання.

Наразі дистанційно планується виконання тільки домашніх завдань. Тиждень тим дітям, що ходять до школи, начитують матеріал, наступний тиждень ці діти вдома виконують домашні завдання – так планувалося досі. Форму навчання кожна школа обрала окремо на педагогічній раді. 

У Чернігові всі школи обрали змішану форму. Втім, не всі батьки погодилися з таким рішенням. Зокрема, близько 40 батьків учнів чернігівської школи №19 прийшли до навчального закладу з проханням переглянути рішення про запровадження змішаної форми навчання. 

Отож чекаємо на результат.

Підготувала Поліна МОГИНСЬКА
Фото з Інтернету

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57