«За результати роботи на посаді голови ОДА мені не соромно»

2019-07-18 12:47

Запитання, які ставили кандидату в народні депутати України по 205-му виборчому округу Валерію Кулічу працівники Чернігівського хлібокомбінату №2, стосувалися і його попереднього досвіду роботи в парламенті, й результатів діяльності на посаді голови ОДА, й аграрної сфери (зокрема – чому завод має закуповувати жито десь за кордоном, чому його недостатньо вирощують наші фермери), й можливої співпраці кандидата з політичними силами в майбутньому парламенті. 

– Переконаний: ми зможемо ефективно вирішувати всі питання, що стосуються життя нашого міста. Темп, який узяв Чернігів, не можна гальмувати, його варто лише посилювати! – відповів Валерій Куліч. – На посаді голови ОДА, вважаю, працював якісно й добросовісно. Мені не соромно дивитися людям в очі.

Стосовно вимушеного імпорту жита Валерій Куліч як представник аграрного бізнесу пояснив, що в минулі роки наші фермери та сільгосппідприємства виростили його стільки, що не змогли продати, ціна була низькою, а продукція псувалася на складах. У результаті обсяги засіяних житом площ набагато скоротилися. «Зараз ціна на жито піднялася, наші фермери знову вирощують цю культуру, тож цього року матимемо достатньо власного зерна, – прогнозує кандидат. – Утім, і вам самим варто домовлятися з аграріями заздалегідь, укладати угоди, замовляти певні обсяги культури та узгоджувати ціну. Це необхідний елемент планової економіки, до якої ми змушені повертатися».

Інші новини:


СТО «MOTOR» – найсучасніша станція технічного обслуговування автомобілів

СТО «MOTOR» – найсучасніша станція технічного обслуговування автомобілів, загальною площею понад 770 кв. м, пропонує всім власникам автівок вигідно підготувати свій автомобіль до нового весняного сезону.

2021-04-19 11:46