«За результати роботи на посаді голови ОДА мені не соромно»

2019-07-18 12:47

Запитання, які ставили кандидату в народні депутати України по 205-му виборчому округу Валерію Кулічу працівники Чернігівського хлібокомбінату №2, стосувалися і його попереднього досвіду роботи в парламенті, й результатів діяльності на посаді голови ОДА, й аграрної сфери (зокрема – чому завод має закуповувати жито десь за кордоном, чому його недостатньо вирощують наші фермери), й можливої співпраці кандидата з політичними силами в майбутньому парламенті. 

– Переконаний: ми зможемо ефективно вирішувати всі питання, що стосуються життя нашого міста. Темп, який узяв Чернігів, не можна гальмувати, його варто лише посилювати! – відповів Валерій Куліч. – На посаді голови ОДА, вважаю, працював якісно й добросовісно. Мені не соромно дивитися людям в очі.

Стосовно вимушеного імпорту жита Валерій Куліч як представник аграрного бізнесу пояснив, що в минулі роки наші фермери та сільгосппідприємства виростили його стільки, що не змогли продати, ціна була низькою, а продукція псувалася на складах. У результаті обсяги засіяних житом площ набагато скоротилися. «Зараз ціна на жито піднялася, наші фермери знову вирощують цю культуру, тож цього року матимемо достатньо власного зерна, – прогнозує кандидат. – Утім, і вам самим варто домовлятися з аграріями заздалегідь, укладати угоди, замовляти певні обсяги культури та узгоджувати ціну. Це необхідний елемент планової економіки, до якої ми змушені повертатися».

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31