Респект Турбо-батлам! І — до нових зустрічей!

2020-09-09 07:52

Майже півроку „Деснянська правда”  жила в турбо-режимі, бо вийшла на герць із  понад 10-ма редакціями України. І не для того, аби просто помірятися силами в суспільних темах, але й  прокачати свою громаду (і себе, коханих). Ідея проєкту Турбо-батлів – Тернопільського пресклубу та Агенції розвитку локальних медіа «АБО». 

Отож ми писали про чернігівську громаду на https://dpnews.com.ua та у «ДП». І допомагали поширювати позитив громади й вирішувати проблеми. Відтак стали першими разом із ще трьома редакціями України серед 12 обраних учасників. Одна із них – чернігівська. Це сайт Сусіди.Сіtі (Мена, Корюківка).

Працюючи в турборежимі, ми були постійно присутніми „в темі” Чернігова і його мешканців. І самі не встигли отямитися, як нас захопив цей вир! Адже отримали заряд натхнення й бажання змінювати світ. І — зворотний потік енергії. Ми писали про коронавірус і ProZorro, громадські ініціативи та ремонт доріг, інклюзивні проєкти, зробили «Чернігівську абетку» і ще багато чого… Та переконали себе самих і читачів, що столиця й регіони — це просто території. А все інше, незалежно від них, може доростати до міжнародних зразків.

І ось ми в Тернополі. Отримали круті подарунки — ноутбуки та диктофони, які нам вручила голова пресклубу Анжела Кардинал. А також на нас чекали актуальні тренінги із просування медіа в Інтернет і  цікавої та фахової роботи під час виборів. 

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото надане Тернопільським пресклубом

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14