Казанова. Сповідь

2020-09-08 12:01

Знову пристрасть. Щоразу нова, дивовижна, неповторна, чудесна і загадкова. Адже на те головний герой і славно- чи сумнозвісний Казанова. Це вже вирішувати глядачам. Як і про те, що таке любов… Власне, яке воно – справжнє кохання? І чи можливе без пристрасті?..

Як спраглий понад все прагне води,
Він жадібно жадав лише кохання.

Прекрасні танці, дивовижна музика, різні країни і різна любов… Та романтичний настрій глядачів… А Казанову прекрасно втілив балетмейстер театру, постановник вистави Олександр Коваленко. Авторка п’єси й текстів пісень – Оксана Кравчук. Музичне рішення Юрія Кравчука. А далі? Овації глядачів!

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55