Оборонні замовлення – живі гроші для економіки Чернігова

2019-07-18 12:43

Науково-виробниче об’єднання «Група компаній «МАГР» – одна з небагатьох чернігівських компаній, що працює у сфері машинобудування. Останніми роками підприємство отримує серйозні замовлення від Міністерства оборони України, виготовляє деякі елементи для авіаційної галузі. Йдеться про контракти на мільйони гривень. І величезна заслуга в отриманні таких контрактів – ексголови Чернігівської облдержадміністрації, кандидата в народні депутати по 205-му виборчому округу Валерія Куліча. 

Підприємством «МАГР» керує депутат Чернігівської міської ради Сергій Масленніков. Саме він представив Валерія Куліча працівникам свого підприємства та зазначив, що знає його як ефективного керівника, чесну порядну людину, патріота свого міста. Сергій Масленніков вважає, що саме Валерій Куліч достойний представляти інтереси Чернігова у Верховній Раді, зможе ефективно лобіювати інтереси громади на будь-якому рівні. 

– Я вирішив балотуватися як самовисуванець, – підкреслив Валерій Куліч. – Скажу щиро, що будь-які партії втратили мою довіру, адже своїми популістськими лозунгами під час виборчих перегонів роблять шкоду нашій країні навіть більше, ніж війна чи Росія. Обіцянки знизити тарифи вдвічі чи втричі просто вбивають нашу економіку. Кожна послуга чи товар мають коштувати стільки, скільки вони коштують.

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17