Клуб 4D

2020-09-07 13:09

Ця жартівлива вистава народилася як проєкт – цей «жанр» присутній у Молодіжному театрі постійно. Проєкти часто виявлялися прекрасними постановками, але, за законами жанру, після закінчення на сцені не залишалися. І тільки «Клуб 4D» має іншу долю. Він уже переживає третій сезон. Цього разу – «Подорож до Парижу». 

Чотири героїні (актриси Юлія Матросова, Мирослава Витриховська, Тетяна Салдецька та Інна Атрощенко) підкорили публіку своєю безпосередністю і жіночністю, а ще – різністю характерів та життєвих принципів. Чому D? Бо хтось із них – Дівчина, хтось – Дама, хтось Джульєтта, хтось Діамант… І завжди ці ексцентричні красуні потрапляють у нестандартні ситуації, шукають нових пригод, танцюють і співають від душі. Але! Серед кумедних жартів та витівок проглядає «чисте тло» – любові до свого, рідного, пошук справжнього кохання, мрії про щасливе й цікаве життя. Цього, власне, хочуть усі жінки, не тільки на літеру Д. 

А  драйвовим паніям допомагали полюбити Париж Дмитро Грищенко, Володимир Сурай, Олександр Коваленко, Валентин Макар, Катерина Широкорад та Борис Седякин. Вигадала цей чудовий клуб та його завсідниць завліт Молодіжного – талановита й креативна Алла Пушкіна.

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото Мар’яни ХАРДІ

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21