Олександр Кодола: «За Майбутнє» - партія, яка об’єднує українців»

2020-09-07 08:58

Відомого чернігівського політика, народного депутата України VIII скликання Олександра Кодолу обрано головою Чернігівського обласного осередку політичної партії «За Майбутнє».

На переконання політика, ця партія чи не єдина в Україні, яка сьогодні формується безпосередньо за ініціативи представників місцевих громад. І йому як депутату-мажоритарнику з великим досвідом роботи безпосередньо з громадами дуже імпонує ідеологія державотворення саме від громад до центру.

– Головною перевагою партії «За Майбутнє» є те, що вона формується за ініціативи активних представників громад, у яких є успішний як професійний досвід , так і досвід управління. Саме такі люди мають замінити чинну владу, що показала некомпетентність і непрофесіоналізм. Своїм завданням у партії я бачу розбудову рідної Чернігівщини, – прокоментував політик своє рішення приєднатися до нової політичної сили.

За словами Олександра Кодоли, людей, які увійшли до нового партійного об›єднання, він добре знає і поважає.

– У нашій політичній силі згуртувалися люди найрізноманітніших поглядів, але насамперед – це патріоти, для яких пріоритет – розвиток нашої держави. Своїм життєвим шляхом вони довели досвідченість, професіоналізм, здатність вирішувати складні завдання та готовність нести відповідальність заради спільного майбутнього, – підкреслив політик.

Перевагою партії «За Майбутнє» Олександр Кодола вважає спрямованість на об’єднання українців.

– Ми не ділимо українців за вірою, мовою, національністю чи соціальним статусом. Ми віримо в силу єднання. Єднання заради майбутнього України, – наголошує він.

Одним із першочергових завдань, які ставить перед собою нова політична сила, є  участь у виборах до місцевих рад у жовтні цього року.

– Наша команда на місцевих виборах висуватиме кандидатів на всі рівні місцевої влади: до обласних, районних рад та рад територіальних громад. Тому ми запрошуємо до нас усіх, хто має професійний досвід, не боїться гострої політичної боротьби, добре знає проблеми своїх громад і бачить шляхи їх вирішення. Важливо, щоби вони мали авторитет і повагу земляків, – говорить голова Чернігівського осередку партії «За Майбутнє».

Місцеві вибори – це перший крок до отримання представництва в органах центральної влади, без якого неможливо відстоювати національні інтереси, захищати розвиток вітчизняного виробництва.

– Саме тому ми закликаємо всіх активних, цілеспрямованих людей приєднуватися до нашої команди, щоби творити майбутнє і громад, і України разом, – говорить Олександр Кодола.

Заступником лідера обласної організації партії «За Майбутнє» став 52-річний Сергій Сергієнко (депутат Чернігівської обласної ради VI-VII скликань, у 2016-2019 рр. – заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, який має значний господарський і політичний досвід).

Довідково: Олександр Кодола, 38 років, має значний досвід громадської та політичної діяльності, в активній політиці – з початку 2000-х років. Був першим заступником голови Чернігівської обласної ради. Народний депутат України VIII скликання, обирався по 209 ВО. За час своєї депутатської каденції входив у п›ятірку найбільш ефективних депутатів-мажоритарників Парламенту.

Пресслужба Чернігівської обласної організації партії «За Майбутнє»

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13