Постанова Центральної виборчої комісії від 4 вересня 2020 року № 231

2020-09-04 18:00

Про утворення окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208

Розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання: Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Політичної партії "ГОЛОС", Політичної партії "Європейська Солідарність", Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", щодо кандидатур до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208, кандидатури від яких до складу зазначеної окружної виборчої комісії включаються обов’язково, а також політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, згідно з пунктом 1 частини другої статті 13, частинами першою – третьою, п’ятою – шостою статті 26, частиною першою, пунктом 1 частини другої, частинами третьою – сьомою, десятою, одинадцятою статті 27, частиною другою статті 106, частиною другою  статті 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України", підпунктом 2 пункту 2 розділу ХХХХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Виборчого кодексу України, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

1. Утворити окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208 згідно з додатком.

2. Окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 208 поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи у визначений цією комісією спосіб.

3. Цю постанову надіслати відповідному регіональному друкованому засобу масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також у двох примірниках окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 208.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії О. ДІДЕНКО

 

Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 4 вересня 2020 року № 231

СКЛАД окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208

          Голова комісії – Демидова Євгенія Юліанівна, 1965 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Заступник голови комісії – Григорчук Тетяна Анатоліївна, 1959 року народження – від Політичної партії "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Заєць Наталія Віталіївна, 1996 року народження – від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:


        Басок Олександр Іванович, 1957 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;    
          Бобоєва Валентина Михайлівна, 1957 року народження – від Аграрної партії України;    
          Виноградов Михайло Михайлович, 1959 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";    
          Гурин Надія Анатоліївна, 1971 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";    
          Демиденко Надія Юхимівна, 1965 року народження – від Політичної партії "Європейська Солідарність";    
          Кравець Віра Василівна, 1975 року народження – від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";    
          Кравченко Галина Василівна, 1953 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ";    
          Лях Сергій Григорович, 1966 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";    
          Машир Олександр Іванович, 1949 року народження – від Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі";    
          Млинченко Євген Євгенович, 1996 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ";    
          Ревенок Михайло Анатолійович, 1978 року народження – від Політичної партії "ГОЛОС", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;    
          Скрипка Людмила Миколаївна, 1962 року народження – від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК";    
          Соломаха Сергій Васильович, 1955 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА";    
          Холод Наталія Леонідівна, 1966 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА";    
          Шкарпітко Діана Анатоліївна, 1982 року народження – від політичної партії "Громадянська позиція".    

Секретар Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21