Допоможемо Юлі разом!

2020-09-04 07:54

14-літній Юлії Скорик потрібна наша допомога. Дівчинка страждає від важкої генетичної хвороби — прогресуючого сімейного внутрішньо-печінкового холестазу — синдрому Клейтон-Юберга. Юлі потрібне дороговартісне лікування і трансплантація печінки. Наразі дівчинку прийняла до себе клініка Бельгії. Спільними зусиллями небайдужих людей батькам вдалося зібрати на операцію 150 тисяч євро. Але під час обстежень виявляються різні побічні ефекти. Нині Юлю обстежують бельгійські лікарі, і її стан залишається важким. Цими днями у дівчинки виявили перелом зап’ястя, через погіршення самопочуття їй зробили переливання крові. І попереду ще довге післяопераційне лікування. Тож, якщо у вас є можливість, будь ласка, не залишайтеся байдужими! Допоможемо Юлечці одужати.

Від цієї страшної хвороби родина Скориків уже втратила старшого сина Олександра. І тепер усіма зусиллями намагається врятувати доньку.

— На цю ж хворобу хворів наш перший син Саша. Йому тоді було 12 років. А через два роки після нього у свої чотири рочки захворіла і Юля. Лікарі зробили припущення, що це через генетику в обох дітей однакова хвороба. Діти на очах пожовтіли. У Саші хвороба протікала дуже стрімко, і ми не змогли його врятувати. Через шість років сина не стало. Йому було 18. У Юлечки хвороба протікала повільніше. Та за останній рік її здоров’я значно погіршилося. І тепер її печінка в дуже критичному стані. В Україні нема генетичних лабораторій, тому пересадку печінки робитимемо за кордоном. При бельгійській лікарні є генетична лабораторія, де нам зараз роблять аналізи, щоби розуміти розвиток хвороби. Велике спасибі всім, хто допоміг зібрати кошти на операцію. Ми дуже вдячні за вашу підтримку. Але лікарі сказали, що через хворобу у Юлі дуже крихкі кістки і реабілітація кісткової системи — це довготривалий процес, — розповіла мати дівчинки Ірина. 

Нині фізичний стан дитини підтримують крапельницями та численними медикаментами. В житті Юлія активна, жвава, комунікабельна дівчинка. Вона захоплюється японською культурою. Мріє одужати і по закінченню школи вивчитися на перекладача японської мови та побувати в Токіо. А ще Юля любить тварин і опікується безхатніми тваринками.

В теплій родинній атмосфері відбувся благодійний концерт-марафон на підтримку маленької Юлії Скорик. На концерті було зібрано 86 569 гривень. Плюс – перераховано на картку мами — 37 839 гривень. До збору коштів долучилися народна артистка України Марина Гончаренко, співак Ігор Хонін, команда «Сім’я» (гравці Ліги Сміху), гурти «Jam Bubble band», «Маяковський band» та інші чернігівські музиканти й виконавці.

— Я щаслива від того, що доля цієї світлої дитини об’єднала весь небайдужий Чернігів, незалежно від політичних поглядів, соціального статусу, віку та професії. Ми провели ярмарок виробів ручної роботи, аукціон і майстер-класи. Організували фотозони, працювали аніматори й художники. Підтримати благодійний марафон прийшли однокласники Юлі, їхні батьки та педагоги. Долучилися торгові мережі, салони краси, ресторани та кав’ярні. Вони розмістили у своїх закладах скриньки для збору коштів. Ми вдячні кожному, хто долучився до порятунку Юлечки, — говорить директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак.

Якщо ви готові допомогти врятувати життя Юлечки, можете перерахувати кошти за вказаними реквізитами. 

Карта ПриватБанк 4731 2191 2320 4285 Скорик Ірина Олександрівна (мама). 
Карта ПриватБанк 5168 7427 3140 9334 Скорик Ірина Олександрівна (мама).  

Спілкувалася Валентина НАУМЕНКО 
Фото з Інтернету

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21