Профспілкові лідери підтримали Валерія Куліча

2019-07-18 12:38

Члени президії федерації профспілкових організацій Чернігівщини подякували Валерієві Кулічу за те, що на посаді голови ОДА він ефективно співпрацював із профспілками, завжди знаходив можливості для діалогу й допомагав вирішити велике коло питань, які виникали у повсякденній роботі. 

Валерій Петрович згадав, як свого часу був підготовлений і підписаний Меморандум про співпрацю між Федерацією профспілок та ОДА. Варто зазначити, що лідери профспілкових організацій завчасно підготувалися до цієї зустрічі й запропонували «12 вимог до кандидата». Переважно вони стосуються підвищення рівня соціальних стандартів, захисту найманих працівників, безпеки праці тощо. 

– Порожніх обіцянок давати не буду, скажу лише, що ніколи не боявся брати на себе відповідальність, – зазначив Валерій Куліч. – У Верховній Раді я залучатиму всі можливі ресурси для розвитку Чернігова, аби утримати той темп.

Інші новини:


Великий мрійник

Вручаючи Золоту медаль Національної академії мистецтв під час відкриття персональної виставки цього відомого чернігівського художника, президент академії А. Чебикін сказав: «Володимир Ємець – це знакова постать в образотворчому мистецтві України.

2019-11-12 12:16