Реклама


Сьогодні представникам бізнесу та людям ділової активності зручно й вигідно отримувати інформацію із щотижневого обласного видання «Деснянська правда».

Поширення

Видання поширюється у Чернігові та області за передплатою і надходить безпосередньо до замовника. Корпоративні клієнти отримують «Деснянську правду» особисто на підприємства та в організації спеціальними накладами. Видання у вільному доступі у багатьох закладах, салонах, найкращих ресторанах, кав’ярнях та місцях очікування товарів і послуг.

Хто читає «ДП»?

Люди ділової активності, успішні та спроможні підприємці, органи влади й місцевого самоврядування, перспективні громади, фермери, інтелігенція, ті, хто тримає руку на пульсі життя, слідкує за актуальною та важливою інформацією. ДП цікава для всіх, хто хоче вчасно дізнаватися про об’єктивні новини Чернігівщини.

Чому ефективно й вигідно розміщувати інформацію в «ДП»?

У період активного розвитку Чернігівщини інтерес до ділової, об'єктивної інформації зростає. «ДП» читають ділові, платоспроможні люди, які володіють інтелектуальним та фінансовим капіталом. Також газета є соціально налаштованою, котру передплачують усі жителі області.

Чому варто стати партнером «ДП»?

Якщо укладається довгостроковий спеціальний договір, партнерський депозит на інформаційне забезпечення (передплата на півроку або рік), тоді «ДП» завжди з вами на зв'язку. Оперативну інформацію партнера розміщуємо на вигідних умовах.

 

Передплата в Чернігові на півроку

  • 50 примірників – 10002,30 грн
  • 100 примірників – 20004,60 грн

Передплата в Чернігівській області

  • 50 примірників – 10593,00 грн
  • 100 примірників – 19686,00 грн